Gumat Doświadczenie i jakość

Strona główna / O firmie - GUMAT

Siedziba firmy GUMAT

Gumat

Firma GUMAT specjalizuje się w produkcji gumowych i gumowo - metalowych uszczelnień technicznych o szerokim zakresie wymiarowym. Produkcja odbywa się na wtryskarkach do gumy, prasach hydraulicznych, maszynach do precyzyjnego cięcia. Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów jest możliwy dzięki wdrożeniu i utrzymaniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością. Firma należy do stowarzyszeń Dolina Lotnicza, Wschodni Sojusz Motoryzacyjny a także jest członkiem i współzałożycielem Polskiej Grupy Motoryzacyjnej.

Siedziba firmy GUMAT

Nasze maszyny

W procesie produkcji stosowane są wtryskarki do gumy, maszyny do precyzyjnego cięcia i prasy hydrauliczne. Urządzenia te wspomagają różnego rodzaju urządzenia pomocnicze, tj: wytłaczarki do gumy, maszyny do konfekcjonowania, maszyny do obróbki kriogenicznej, separatory wypływek, urządzenia do nanoszenia powłok, pralki, suszarki, urządzenia do kontroli optycznej. Stabilna kadra pracownicza pozwala na realizowanie złożonych projektów produkcyjnych. Główne filary zarządzania przedsiębiorstwem oparte są o filozofie Kaizen, lean management zmierzające do ciągłego doskonalenia realizowanych procesów.

1500

Produktów

Obecnie w halach produkcyjnych spółki powstaje około 1500 różnych wyrobów gumowych i gumowo-metalowych, takich jak uszczelki płaskie, oringi, odboje, mieszki gumowe, przepusty, przelotki, zawory, membrany, maty ażurowe, płyty gumowe, podkładki, tuleje oraz wyroby na indywidualne zamówienie.

Nowoczesne

Mieszanki

Uszczelnienia wykonywane są z nowoczesnych mieszanek gumowych produkowanych na bazie kauczuków syntetycznych i kauczuku naturalnego, odpornych między innymi na warunki atmosferyczne, olej i wysoką temperaturę. Do produkcji wykorzystywane są mieszanki gumowe, silikonowe, fluorowe, akryloetylenowe i chloroprenowe.

Jakość

IATF 16949 oraz ISO 14001

Produkcja odbywa się zgodnie z wdrożonym i utrzymywanym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z IATF 16949 oraz ISO 14001. W swojej ofercie firma GUMAT posiada wyroby mające szerokie zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki.

Nasze atuty

Ikona zalety

Marka ukierunkowna na jakość i potrzeby klienta

Ikona zalety

Długoletnie doświadczenie Jesteśmy na rynku od 1994 roku.

Ikona zalety

Innowacyjność ukierunkowana na potrzeby rynku

Ikona zalety

Bogaty park maszynowy, nowoczesne technologie

Ikona zalety

Produkcja w oparciu o System Zarządzania Jakościom

POPW 1.5 – Dotacje UE na Kapitał Obrotowy

Jubileusz 25-lecia firmy Gumat

(14.11.2019)

Zatrudniamy 54 osoby, mamy 202 kontrahentów, a ofertę tworzą 1634 produkty.

Logo naszego partnera
Logo naszego partnera
Logo naszego partnera